CATERING NA MÍRU

Český catering je součástí skupiny Ventura Group, která sdružuje 4 vyhlášené pražské restaurace. O vaši spokojenost se tak stará tým skvělých lidí, kteří už obsloužili tisíce spokojených hostů.

FIREMNÍ A SPOLEČENSKÉ AKCE *

Nezůstaňte s cateringem pozadu a udělejte trvalý dojem na své zaměstnance i obchodní partnery. Nic neřekne vašim zaměstnancům děkuji tak, jako delikatesy z grilu
nebo křupavá pizza z pece. I takové pohoštění umíme zajistit. Pro klienty ze zahraničí můžeme připravit občerstvení inspirované asijskou, jihoevropskou nebo jinou světovou kuchyní.

SVATEBNÍ POHOŠTĚNÍ *

Svatební den je nejkrásnější den ve vašem životě. Tak si ho užijte a nechte práci u plotny na nás. Catering vám sestavíme na míru, aby ladil s tématem svatby. Rádi vám na hostinu připravíme speciální piknikové menu nebo perfektní servis jiné netradiční pohoštění. Stále jsme ale také hrdí na naši polévku s játrovými knedlíčky a svíčkovou omáčku, bez kterých se tradiční česká svatba neobejde.

RODINNÉ OSLAVY A PROMOCE *

Životní milníky je potřeba oslavit. Užijte si tyto chvíle se svými blízkými. O slavnostní oběd, večeři nebo raut se postaráme za vás.

VERNISÁŽE A TISKOVÉ KONFERENCE *

Pomůžeme vám na lidi zapůsobit. Vynikající občerstvení přiláká více návštěvníků a udělá vaši akci nezapomenutelnou.

ZAJISTÍME COKOLIV *

Naší specialitou je tradiční česká kuchyně v moderním pojetí, umíme ale připravit i ústřice nebo světovou etnickou kuchyni. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu akce. V inventáři máme moderní nádobí, dřevěné vintage stoly i plechové a dřevěné sudy. Přijedeme kamkoli. Na louku, statek, zahradu i zámek. Nepotřebujeme vodu ani elektřinu. Dovezeme si všechno včetně mobilní kuchyně, výčepu, grilu, přenosného ohniště nebo mobilní pece na pizzu.

ZAJISTÍME CATERING NA VAŠÍ AKCI
Nabídka catering >
Ventura Group

Tento podnik je součástí sítě Ventura Group,
která provozuje hotely a restaurace s chutí, od srdce

© 2014 Anděl – Plzeňský restaurant. Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno studiem Up-net Multimedia